شیفت شب بایروز
کامل ترین حالت شیفت شب (Night Shift) در بایروز رونمایی شد

فروشگاه اینترنتی بایروز مفتخر است اعلام کند، اولین فروشگاه اینترنتی با شیفت شب (Night Shift) همراه با بهینه سازی تصاویر برای حالت شب می‌باشد.

حفظ سلامتی چشم هنگام استفاده از وسایل الکترونیکی یک امر ضروری است که این مساله در تاریکی شب از اهمیت بیشتری برخوردار است. روشنایی زیاد صفحه و استفاده از نور سفید در تاریکی شب باعث خستگی و آسیب به چشم‌ها می‌شود. استفاده از حالت شب برای کاهش این مشکلات یک امر ضروری است که در اکثر سایت‌ها وجود ندارد.

فروشگاه اینترنتی بایروز برای سلامتی چشمان شما حالت شب را به وب سایت اضافه کرده و برای فعال سازی کافیست در هر صفحه‌ای از سایت هستید بروی دکمه فعال‌سازی آن به صورت زیر کلیک کنید.

منوی بایروز در حالت شیفت روز
دکمه شیفت شب به شکل لامپ در کنار «فروش ویژه»
منوی بایروز در حالت شیفت شب
سایت پس از کلیک بر روی شیفت شب

اکثر سایت‌هایی که شیفت شب (Night Shift) را فعال می‌کنند، از تصاویر بهینه نشده برای سایت استفاده می‌کنند و به همین دلیل، حالت شب به صورت ناقص اجرا شده و سایت از طراحی ناهمگونی برخوردار خواهد شد.

ما در بایروز بعد از فعال‌سازی شیفت شب، تمام تصاویر را به صورت کامل برای این حالت بهینه کردیم و می‌توانیم ادعا کنیم، اولین فروشگاه اینترنتی هستیم که شیفت شب را به صورت تمام و کمال اجرا کرده‌ایم.

حالت شب همراه با تصاویر بهینه شده

تذکر: فعلا این قابلیت در طراحی موبایل تکمیل نشده و هر زمان تکمیل شد از همین پست به اطلاع شما می‌رسانیم.