سوالی دارید؟
براساس قیمت (تومان)
دسته های محصولات
فیلتر براساس قیمت:
نوع
وزن

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۲۶

محصولات غذایی قدیما

قدیما

محصولات غذایی قدیما برند گروه غذایی جواهری است. این گروه با هدف حضور مستمر و موثر در تولید و عرضه بهینه فرآورده حلواشکری، محصولات خود را با بسته بندی های متنوع و کیفیتی ممتاز و متمایز به بازار عرضه نموده است. گروه غذایی جواهری (قدیما) بیش از نیم قرن سابقه در تولید و بسته بندی عسل دارد.

این گروه در سال ۱۳۷۹ پس از بررسی نیاز مشتریان، با هدف گسترش فعالیت شرکت در زمینه تولید و توزیع مواد غذایی برای اولین بار در استان اصفهان تولید حلواشکری بصورت سنتی را سرلوحه کار خود قرار داد. سال ۱۳۸۰ با احداث سالن و خرید تجهیزات لازم، حلوا شکری را بصورت صنعتی تولید نمود و همچنین با خرید پیشرفته ترین ماشین آلات این محصول را به صورت کاملا مکانیزه و بهداشتی تولید نمود.

گروه غذایی جواهری مفتخر است محصولاتی با نام های حلواشکری، حلواشکری با تزیین کنجد، حلوشکری با تزیین پسته، حلواشکری پشمکی، کرم کنجد ساده، کرم کنجد شکلاتی، باسلوق میوه ای و باسلوق با روکش شکلات را در وزن ها و بسته بندی های مختلف تولید و به بازار عرضه نماید. این محصول طی سالیان گذشته از طریق واردات در کشور عرضه می گردید که در سالهای اخیر تنها شرکتهای معدودی توانایی تولید آن را با چنین کیفیتی دارا میباشند و اکنون نیز مفتخر به اعتماد و استقبال مصرف کنندگان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گروه غذایی جواهری و برند قدیما به سایت رسمی قدیما مراجعه کنید.

بهترین فروشگاه برای خرید اینترنتی محصولات غذایی قدیما، فروشگاه اینترنتی بایروز است. این فروشگاه با ارتباط مستقیم با این صنعت غذایی، امکان ارائه تمام محصولات را از تولید به مصرف و با قیمت مصرف کننده و حتی با تخفیف‌های مناسبتی دارد.

اینستاگرام بایروز

مقایسه ( 0 مورد )