[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1486369412767{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”]

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

بایروز؛ فقط کالای اصلی

بایروز اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که بایروز برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از بایروز خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.
مواد غذایی ارائه شده در این سایت انتخاب شده از برترین برندهای تولید کننده می‌باشد و در اکثر موارد مواد غذایی ارگانیک و کاملا طبیعی ارائه می‌شود.

 

بایروز؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت بایروز توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و بایروز هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.
ضمانت بازگشت ۷ روزه بدون قید و شرط مواد غذایی، فقط در صورتی انجام می‌شود که محصول از بسته خود خارج نشده و از نظر بهداشتی مورد تایید باشد. در صورت باز شدن بسته بندی مواد غذایی تنها اگر ایراد محصول از جانب فروشگاه باشد مرجوع همراه با بازگشت وجه پذیرفته خواهد بود.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در بایروز عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بایروز به فروش نمی‌رسد. از این رو است که بایروز اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]